Zespół

fot. Tomek Jelski
Olga Ślepowrońska – magister psychologii, pasjonatka międzykulturowej różnorodności i twórczej pedagogiki. Ciekawi ją świat autyzmu i art brut. W wolnych chwilach jeździ po świecie (głównie Azja) i organizuje warsztaty dla dzieci w slumsach. Fanka Hrabala i Kundery.
____________________________________________________________________________Wiktoria Magdalena Kopeć - psycholog.

Obecnie pracuje z osobami ze sprzężoną niepełnosprawnością. Zajmowała
się także terapią dzieci z autyzmem i pomocą osobom uwikłanym w przemoc.

Prywatnie pasjonatka podróży, głównie tych podczas których spotyka
siebie i innych. Praktykuje jogę, leżenie pod kocem i ciągłe dziwienie się światu.
____________________________________________________________________________


Grzegorz Ryczywolski - kończy psychologię, zajmuje się animacją kultury, prowadzi też zajęcia z twórczego pisania, m.in. dla imigrantów mieszkających w Polsce. W wolnych chwilach gra w koszykówkę. Lubi chodzić po łąkach i lasach.
____________________________________________________________________________Kinga Korczak - zakochana w kulturze Ameryki Łacińskiej i gorących karaibskich rytmach. Ciekawa świata, innych kultur i zwyczajów. W wolnych chwilach z namiętnością oddaje się haftowaniu, klejeniu, wycinaniu i szyciu.
____________________________________________________________________________Emilia Kustra - psycholog.
Na co dzień wspomaga rozwój dzieci z trudnościami rozwojowymi oraz rozmawia z ich rodzicami. Z ciekawością patrzy na drugiego człowieka, starając się zrozumieć, zamiast oceniać. W wolnych chwilach cieszy się życiem, czyta, maluje i podróżuje, przywożąc nowe wrażenia z różnych zakątków świata. 
____________________________________________________________________________
Paulina Woźniak-Rekucka - psycholog, terapeuta.

Od lat zafascynowana zaburzeniami ze spektrum autyzmu i metodami ich terapii; miłośniczka pięknych widoków i małych, cudownych rzeczy przytrafiających się nam każdego dnia. Cały czas chętnie dowiaduję się czegoś nowego o sobie i innych ludziach.
____________________________________________________________________________
Martyna Hulak - studiuje psychologię, a jej studia są równocześnie jej pasją. Nie umie usiedzieć w miejscu, rozpiera ją zapał do działania. 
____________________________________________________________________________Dagmara Skubiszewska-Grecka - pedagog specjalny, instruktorka Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, w trakcie certyfikacji na Instruktora Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała w Instytucie Dynamiki Tańca I Ruchu w Essen. W wolnych chwilach podróżuje w głąb siebie, czyta, piecze ciasta i tańczy ze swoimi psami.